Internationale Morning Prayer in de Lebuinus op zondag 3 mei met The Wealden Consort uit Kent en Dore Dubbelkwartet

Zondag 3 mei, in een week vol herinneringen aan oorlog en bevrijding, wordt er in de Lebuinuskerk een internationale Morning Prayer gehouden, een dienst volgens het book of Common Prayer, geheel volgens de Anglicaanse traditie, waarin het grootste deel gezongen wordt. Het thema van de dienst is ‘Feest van verbondenheid’.

Voorgangers zijn ds. Ingrid de Zwart en reverend Canon John Tapper, Canon van de kathedraal van Canterbury in Kent. Medewerking aan de Morning Prayer wordt verleend door twee koren; The Wealden Consort uit Kent en het Dore Dubbelkwartet uit Deventer, onder leiding van Cornelis Taekema die al 25 jaar in Engeland woont; vorig jaar april was het koor finalist bij het Top Choir Kent 2014 in Canterbury. Kirstin Gramlich en dr. Michael Robinson bespelen resp. Het Holtgräveorgel en het koororgel.

De Morning Prayer is zowel in het Nederlands als het Engels te volgen en begint om 10.00 uur, ingang onder de toren. Na afloop koffie en een koffieconcert van een half uur.

Schermafbeelding 2015-04-27 om 16.14.13

 

Top
Follow us: