Onze nieuwe site is live, zie http://www.lebuinuskerk.nl/

Vanwege een besloten  evenement in de Lebuinuskerk zijn we niet open voor toeristisch bezoek op zaterdag 10 maart.  

ZONDAG 4 MAART 10.00 uur ds. Ingrid de Zwart De lezing uit het oude Testament stelt ons het ijkpunt voor bevrijd leven voor ogen: de tien geboden. Jezus treedt in het evangelie nogal hardhandig bevrijdend op in de tempel om die weer terug te geven aan zijn bestemming. Dat was toen wel even schrikken, maar…

Beste bezoeker. Er wordt op dit moment hard gewerkt aan een nieuwe site. Daarom wordt deze site beperkt bijgewerkt met alleen de meest noodzakelijke informatie.

BELEEF KERST IN DE LEBUINUSKERK 24 DECEMBER Kinderkerstfeest 19.00 u kerstspel Thom en de engel, met ds. Ingrid de Zwart en de Lebuinus-kindercantorij o.l.v. Kirstin Gramlich. Vooraf: lampionoptocht vanaf de Russisch-Orthodoxe kerk, Assenstraat 13 om 18.15 u. Na afloop warme chocolademelk en een klein kadootje. Met Kees Posthumus en Juul Beerta als de spelers van Thom…

  Het eerste deel van de video over de restauratie van het orgel is verschenen, zie:   En kijk ook eens op:  http://www.facebook.com/lebuinusorgel  

3D Moving Images Festival 4 t/m 24 september Kunst die aanzet tot bezinning in Lebuinuskerk Van 4 t/m 24 september 2017 vindt het zogenaamde 3D Moving Images Festival plaats in Deventer. De Grote of Lebuinuskerk, Grote kerkhof 42, is dan het decor van de internationale tentoonstelling van 3D mediakunstenaars en filmmakers. Het verbindend thema is:…

Vesper met Spinvis Op zondag 18 juni is er om 16.30 uur een bijzondere vesper in de Lebuinuskerk, in de serie kunstvespers rond het thema ‘Hier sta ik’. Een vesper is een eenvoudige, meditatieve middagdienst met veel muziek. In de kunstvespers wordt de dialoog gezocht tussen kunst en religie. In deze vesper doet popmuzikant/liedjeszanger Spinvis…

Top
Follow us: