ZONDAG 28 JANUARI 10.00 uur ds. Saar Hoogendijk 4e zondag na Epifanie. Lezingen: Deuteronomium 18:15-20, Marcus 1:21-28 In Deuteronomium waarschuwt Mozes in zijn afscheidsrede voor valse profeten. Maar hoe onderscheid je een ware van een fake profeet? In onze tijd, waarin zoveel extra middelen zijn om iets echt te doen lijken ook een belangrijke…

Beste bezoeker. Er wordt op dit moment hard gewerkt aan een nieuwe site. Daarom wordt deze site beperkt bijgewerkt met alleen de meest noodzakelijke informatie.

BELEEF KERST IN DE LEBUINUSKERK 24 DECEMBER Kinderkerstfeest 19.00 u kerstspel Thom en de engel, met ds. Ingrid de Zwart en de Lebuinus-kindercantorij o.l.v. Kirstin Gramlich. Vooraf: lampionoptocht vanaf de Russisch-Orthodoxe kerk, Assenstraat 13 om 18.15 u. Na afloop warme chocolademelk en een klein kadootje. Met Kees Posthumus en Juul Beerta als de spelers van Thom…

  Het eerste deel van de video over de restauratie van het orgel is verschenen, zie:   En kijk ook eens op:  http://www.facebook.com/lebuinusorgel  

3D Moving Images Festival 4 t/m 24 september Kunst die aanzet tot bezinning in Lebuinuskerk Van 4 t/m 24 september 2017 vindt het zogenaamde 3D Moving Images Festival plaats in Deventer. De Grote of Lebuinuskerk, Grote kerkhof 42, is dan het decor van de internationale tentoonstelling van 3D mediakunstenaars en filmmakers. Het verbindend thema is:…

Vesper met Spinvis Op zondag 18 juni is er om 16.30 uur een bijzondere vesper in de Lebuinuskerk, in de serie kunstvespers rond het thema ‘Hier sta ik’. Een vesper is een eenvoudige, meditatieve middagdienst met veel muziek. In de kunstvespers wordt de dialoog gezocht tussen kunst en religie. In deze vesper doet popmuzikant/liedjeszanger Spinvis…

Er valt weer veel te zien en te horen in de Lebuinus. In het kader van Reformatie 500, maar ook daarbuiten. A.s. zondagmiddag bent u welkom bij de vrienden van de Lebuinus met een presentatie van het Lichtplan voor de kerk. Het kerkcafe op 28 mei gaat over ‘mevrouw Luther’. U kunt kijken naar bijzondere exposities:…

Eind deze maand gaat de Lebuinuskerk twee nachten open. 21 en 28 april kunnen Deventenaren een nacht in de kerk doorbrengen, om rust te vinden of de stilte te ervaren. Dit gebeurt in het kader van de Maand van de Filosofie, die dit jaar draait om ‘rust’. Vorig jaar brachten vijf singer-songwriters een nacht door…

Top
Follow us: