Komend weekend neemt een centrale rol in in de activiteiten rond het jubileumjaar. U vindt ze in het overzicht op de deze pagina: www.pkn-deventer.nl/ref500/actueel/ Wij herdenken dit jaar dat 500 jaar geleden met Maarten Luther de Reformatie begon. Luther liet zien dat je voor de boodschap ‘moet staan’. Dat je niet wijkt voor de machthebbers en…

Na een indrukwekkend concert rond het Lutherlied is er a.s. zondagmiddag 2 april om 16.30 uur een bijzondere vesper in de Grote of Lebuinuskerk in Deventer. In het kader van een serie vespers onder het motto ‘Hier sta ik’ stelde componist en koordirigent Daan Manneke een vesperliturgie samen. Cappella Breda o.l.v. Daan Manneke zingt Psalmen van Jan…

Het Lutherlied met luiten en cornetten Op 26 maart aanstaande wordt met een uniek concert rondom het Lutherlied 500 jaar reformatie gevierd. In de Lebuinuskerk kunt u genieten van het Lebuinus Concertkoor, een internationaal blazersensemble met originele renaissance instrumenten, violone, theorbe, koperensemble Q-Brass en natuurlijk het orgel. Tijdens het concert worden werken van o.a. Heinrich…

Hier sta ik: dat is het thema voor de vespers en het kerkcafé in dit jubileumjaar Reformatie 2017. Op zondag 12 maart: Kunst – Vesper – Dans – Muziek – Woord ‘Hier sta ik’, met een tekst van Luther, dans van Mayke van Veldhuizen, (choreografe) César Francisco Aragón Benítez, Debora Regoli. M.m.v. trombonist Gert van Veldhuizen en…

Oproep: wilt u deze actie ondersteunen?  Een belangrijk bericht van de website PKN: over de communicatie met leden van de kerk. De Tweede Kamer heeft het afgelopen jaar een motie aangenomen die ertoe leidt dat in 2018 door de burgerlijke gemeenten geen adreswijzigingen meer zullen worden verstrekt aan de Stichting Interkerkelijke Ledenadministratie (SILA). SILA krijgt adreswijzigingen…

Dit weekend is de Lebuinuskerk vol activiteiten. Iedereen hartelijk welkom! Zaterdag 7 januari vanaf 13.30 Workshops, lezingen, koor Choral, theater Kees v.d. Zwaard, in het kader van 500 jaar Protestant, met als gast synodevoorzitster Karin vd Broeke. Je kunt je nog opgeven via www.protestant500overijssel.nl Zondag 8 januari 10.00 uur Dienst met Driekoningenspel. En om 16.30 uur…

Een overzicht van de vieringen aan het einde van dit jaar en het begin van 2017. Wees welkom! Kerstavond 24 december Kinderlichtjestocht start 18.00 uur bij het Penninckshuis, Brink  89, via de Russisch-Orthodoxe kerk naar de Lebuinuskerk. Neem je eigen lampion mee! Kinderkerstfeest in de Lebuinus 19.00 uur   Het lied van Herder Jan Met kinderkoor o.l.v. Kirstin Gramlich,…

Top
Follow us: