ZONDAG 28 JANUARI 10.00 uur ds. Saar Hoogendijk 4e zondag na Epifanie. Lezingen: Deuteronomium 18:15-20, Marcus 1:21-28 In Deuteronomium waarschuwt Mozes in zijn afscheidsrede voor valse profeten. Maar hoe onderscheid je een ware van een fake profeet? In onze tijd, waarin zoveel extra middelen zijn om iets echt te doen lijken ook een belangrijke…

Beste bezoeker. Er wordt op dit moment hard gewerkt aan een nieuwe site. Daarom wordt deze site beperkt bijgewerkt met alleen de meest noodzakelijke informatie.

BELEEF KERST IN DE LEBUINUSKERK 24 DECEMBER Kinderkerstfeest 19.00 u kerstspel Thom en de engel, met ds. Ingrid de Zwart en de Lebuinus-kindercantorij o.l.v. Kirstin Gramlich. Vooraf: lampionoptocht vanaf de Russisch-Orthodoxe kerk, Assenstraat 13 om 18.15 u. Na afloop warme chocolademelk en een klein kadootje. Met Kees Posthumus en Juul Beerta als de spelers van Thom…

  Het eerste deel van de video over de restauratie van het orgel is verschenen, zie:   En kijk ook eens op:  http://www.facebook.com/lebuinusorgel  

Top
Follow us: