BELEEF KERST IN DE LEBUINUSKERK

24 DECEMBER
Kinderkerstfeest 19.00 u kerstspel Thom en de engel,
met ds. Ingrid de Zwart en de Lebuinus-kindercantorij o.l.v. Kirstin Gramlich. Vooraf: lampionoptocht vanaf de Russisch-Orthodoxe kerk, Assenstraat 13 om 18.15 u. Na afloop warme chocolademelk en een klein kadootje. Met Kees Posthumus en Juul Beerta als de spelers van Thom en de engel.

Kerstnachtdienst 22.30 u De wereld wacht met ds. Saar Hoogendijk, blaasensemble Copper & Zinc en de Lebuinuscantorij o.l.v. Kirstin Gramlich. Vanaf 22 uur muziek en samenzang. Na afloop Glühwein onder de toren.

EERSTE KERSTDAG 25 DECEMBER
Kerstviering voor jong en oud, 10.00 u met ds. Ingrid de Zwart en het Kerstprojectkoor o.l.v. Kirstin Gramlich

OUDEJAARSDAG 31 DECEMBER
Ochtendgebed 10.00 u met ds. Ingrid de Zwart
Avondgebed voor Oudjaar 19.30 u met ds. Saar Hoogendijk

NIEUWJAARSDAG 1 JANUARI 2018
Ochtendgebed en nieuwjaarsbegroeting 10.30 u met ds. Saar Hoogendijk

CategoryNieuws
Top
Follow us: