Onze Gemeente

Welkom op de website van de Protestantse Gemeente Deventer, deel uitmakend van de PKN: Protestantse Kerk in Nederland. Thuis in de monumentale Lebuinuskerk in het hart van de stad. Ook de website van de Grote of Lebuinuskerk in Deventer. Die ook direct bereikbaar is onder domeinnaam www.lebuinuskerk.nl.  lees verder

Onze missie

Als kerkelijke gemeente willen we een open huis zijn, waar plaats is voor iedereen. Lees verder

Actueel

Als u op de rode button hieronder klikt gaat u direct naar het overzicht met actueel nieuws. De nieuwsberichten zelf bevatten meer informatie. Klik daarvoor op het kopje van het bericht. Als er een foto in het bericht staat kunt u op de foto klikken om een grotere versie te zien. Lees verder

Komende vieringen

Zondag 3 Mei

10.00 uur ds. Ingrid de Zwart
m.m.v. The Wealden Consort (The Weald is an area in Kent), de medevoorganger is reverend Canon John Tapper, die als Canon van de kathedraal van Canterbury werkt in de St. Dunstan’s Church, in Cranbrook in het graafschap Kent.

Schermafbeelding 2015-05-01 om 15.06.16